NielsenIQ Brandbank

Globálna výmena produktov 

Posilnite spoluprácu medzi obchodnými partnermi s globálnym pripojením GDSN spoločnosti NielsenIQ Brandbank s certifikátom GDSN.  

Prehľad 
Prehľad 

Zvýšte kvalitu údajov o výrobku B2B2C 

Keď sú informácie o vašom produkte prístupné a presné, vyhráte. GDSN umožňuje každej spoločnosti na akomkoľvek trhu bezproblémovo zdieľať vysokokvalitné informácie o produktoch, čím zabezpečuje obchodným partnerom prístup k aktuálnym informáciám. 

Zdieľajte s partnermi súčasne 
Zlepšenie kvality údajov o výrobkoch 
Povoliť priehľadnosť značky 
Popis 
Popis 

Využite náš GDSN certifikovaný dátový fond GDSN 

GDSN Konektor spoločnosti NielsenIQ Brandbank kombinuje obsah produktov orientovaný na zákazníka, ktorý sme vyrobili, s B2B svetom GDSN – agreguje obsah produktu tak, aby poskytoval jeden jednotný zdroj údajov o produktoch B2B a B2C podľa štandardov GS1 GDSN. Globálne riešenie Výmeny produktov je skutočne jedinečnou ponukou na globálnom trhu. 

Results
Results 02_Elements/Icons/ArrowRight

[TK — NEED IMAGE THIS IS PLACEHOLDER FOR THIS TEXT] Successful restages are more likely to have utilized upfront research before redesigning 41% of shoppers will continue to purchase a product because of its design.

Kľúčové funkcie 
Kľúčové funkcie 

1

Zníženie logistických nákladov 

Ušetrite čas, peniaze a zdroje prostredníctvom lepšej viditeľnosti úrovne a vlastností zásob (váhy a rozmery) pre vaše výrobky. 

2

Optimalizácia rýchlosti uvedenia na trh 

Prinášajte nové produkty na trh rýchlo a jednoducho pomocou  štandardizovaného a okamžitého zdieľania obsahu produktov všetkým obchodným partnerom. 

3

Zdieľanie obsahu B2B a B2C 

Využite jedinečnú príležitosť spojiť  obsah B2C spoločnosti NielsenIQ Brandbank s tradičnými výhodami, ktoré ponúka sieť GDSN. 

Resources
Resources 02_Elements/Icons/ArrowRight

Zdroje 
Zdroje 

Ako môžeme pomôcť? 

Vieme, že nie každá otázka má jednoduchú odpoveď. Povedzte nám svoju jedinečnú situáciu alebo to, čo by ste mohli potrebovať, a budeme s vami spolupracovať na hľadaní riešenia, ktoré vám uľahčí život. 

Related
Related