NielsenIQ Brandbank 

Poskytnite ten najlepší zážitok z nakupovania s viditeľnejšími a pútavejšími produktmi.

Prehľad 
Prehľad 

Digitalizujte nákupný zážitok

NielsenIQ Brandbank poskytuje retailerom a výrobcom bohatý B2B2C produktový obsah pre podporu omnichannel nákupných zážitkov. Má jedinečnú pozíciu pre to, aby definoval najlepší produktový obsah a poskytoval ho vo veľkom rozsahu. 

Zlepšite viditeľnosť a diferenciáciu produktov
Umožnite zákazníkom vykonávať informované nákupné rozhodnutia
Získajte nakupujúcich a zvýšte predaje
Čo nás odlišuje?
Čo nás odlišuje?

1

Aktivujte potreby nakupujúcich pomocou jedného zdroja   

Spravujte digitálny produktový obsah od viac ako 53 000 globálnych výrobcov a 700 predajcov, veľkoobchodníkov a technologických spoločností a oslovte tak čo najväčší počet nakupujúcich. 

2

Využite naše rozsiahle skúsenosti a znalosti  

Odbornosť NielsenIQ Brandbank je výsledkom viac ako 20 rokov skúseností so špecializáciou na digitálny produktový obsah pre omnichannel a využívania najlepších postupov na 39 trhoch. 

3

Poskytnite svojej značke konkurenčnú výhodu  

Získajte dôveru nakupujúcich a umožnite im vykonávať informované nákupné rozhodnutia pomocou kvalitného digitalného produktového obsahu, za ktorým sa skrývajú procesy, technológie a automatizácia v tej najvyššej kvalite.  

Popis 
Popis 

Odokmnite svoj omnichannel potenciál 

Budúcnosť obchodu je v bohatom a dôveryhodnom obsahu. Zákazníci potrebujú nástroj pre navigovanie a zdokonalenie svojho nákupného zážitku, ktorý vyhovuje ich potrebám. Výrobcovia a retaileri, ktorí poskytujú relevantný produktový obsah, uspejú a získaju si dôveru zákazníkov.  

Zažite digitálnu transformáciu 
Zažite digitálnu transformáciu 
Related content
Related content