NielsenIQ Brandbank

Portal samoobsługowy 

Aktywuj pełny zakres treści produktowych w e-commerce za pomocą jednej scentralizowanej platformy

Przegląd
Przegląd

Nie przegap okazji w e-commerce – pozyskaj kupującego

Klienci oczekują solidnych treści cyfrowych dotyczących produktów na każdym etapie procesu zakupowego, niezależnie od kanału. Mimo to użytkownicy biznesowi są bardzo słabo przygotowani do tworzenia treści produktowych, zarządzania nimi i dostarczania ich we wszystkich kanałach.

Retrieving data. Wait a few seconds and try to cut or copy again.
Usprawnij proces wprowadzania produktów na rynek 
Zwiększ sprzedaż i konwersję 
Opis 
Opis 

Uwolnij swój potencjał e-commerce już dziś 

Łatwo poprawić wrażenia klientów w sklepie przy minimalnych nakładach inwestycyjnych i czasowych, korzystając z platformy samoobsługowej Nielsen Brandbank, która umożliwia markom przystępną cenowo i łatwą wymianę cyfrowych treści produktowych, niezbędnych do sprzedaży online sprzedawcom detalicznym, co skutkuje lepszym pokryciem treścią produktów, zwiększonym ruchem i wskaźnikami konwersji.

Results
Results 02_Elements/Icons/ArrowRight

[TK — NEED IMAGE THIS IS PLACEHOLDER FOR THIS TEXT] Successful restages are more likely to have utilized upfront research before redesigning 41% of shoppers will continue to purchase a product because of its design.

Najważniejsze funkcje
Najważniejsze funkcje

1

Zyskaj widoczność online 

Zwiększ zasięg swojej oferty produktów w Internecie i zarządzaj pełnym asortymentem w jednym scentralizowanym portalu przy minimalnych nakładach inwestycyjnych.

2

Usuń skomplikowaną strukturę

Łatwo udostępniaj zawartość produktów niezbędną do sprzedaży online, upraszczając proces zarządzania i udostępniania zawartości produktów w wielu miejscach odbioru końcowego.

3

Zwiększ lojalność 

Wykorzystaj rozległe doświadczenie w pracy ze znanym na całym świecie modelem danych, aby zapewnić kupującym dokładne i kompletne informacje o produktach.

Resources
Resources 02_Elements/Icons/ArrowRight

Zasoby 
Zasoby 

Jak możemy pomóc? 

Wiemy, że nie na każde pytanie odpowiedź jest prosta. Opowiedz nam o swojej wyjątkowej sytuacji lub o tym, czego możesz potrzebować, a my znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienną pracę.

Related
Related