Infographic

Wydarzenia związane z zakupami online — przełomowa zmiana 

Infographic

Wydarzenia związane z zakupami online — przełomowa zmiana 


W ciągu ostatnich kilku lat zakupy w Internecie zyskały na popularności wśród konsumentów. Coraz bardziej dotknięci finansowo konsumenci, odczuwający presję rosnących cen towarów, zdeterminowani aby zmniejszyć swoje wydatki poprzez znalezienie najlepszych ofert cenowych online – nawet jeśli oznacza to zakupy za granicą. 


Konsumenci polują na okazje! E-commerce nie tylko odpowiada na potrzebę wygody konsumentów, ale także daje im możliwość znalezienia najlepszych cen produktów. Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się duże wydarzenia zakupowe online, takie jak Amazon Prime Day, Black Friday, Cyber Monday i Double Day. Odpowiednio włączone do strategii e-commerce, promocje w ramach sprzedaży online stanowią okazję do zwiększenia sprzedaży i przychodów. 

Dokładne i szczegółowe dane na temat tego, co i jak konsumenci kupują podczas tych wydarzeń, mają kluczowe znaczenie dla zwiększenia sprzedaży kategorii i marek oraz znalezienia dodatkowych możliwości za granicą. 

Zapoznaj się poniżej z naszą najnowszą infografiką, która pokazuje, w jaki sposób Twoja marka może wykorzystać budowanie strategii sprzedaży e-commerce wokół globalnych wydarzeń online – pobierz bezpłatną wersję już dziś. Skontaktuj się z naszym zespołem e-commerce, aby umówić się na spotkanie.   


Wzmocnij swoją strategię e-commerce

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne dane i przydatne informacje.