Analysis

Dane MŚP: Nie wymagają wiedzy specjalistycznej

Analysis

Dane MŚP: Nie wymagają wiedzy specjalistycznej


Pobierz infografikę

Zaawansowana analityka może być zniechęcająca dla małych i średnich firm (MŚP), ale nie musi. Zapoznaj się z poniższą infografiką, żeby dowiedzieć się, jak użyć zaawansowanych analiz w swojej organizacji. 


Przejmowanie kontroli

To Twoja decyzja. Codziennie wraz ze swoim zespołem musisz podejmować ważne decyzje dotyczące działalności. Robisz też wszystko, by firma rozwijała się i odnosiła sukces. Nadszedł czas do podejmowania świadomych decyzji. 

„W 2022 roku firmy, których działalność opiera się na analizach mają trzykrotnie większą szansę na prześcignięcie konkurencji”  

(Źródło: Forrester) 

Innymi słowy, dane są jak woda –zasilają firmę i koncentrują się na aspektach dotyczących podejmowania decyzji, w związku z czym decyzje można podejmować, mając pewność, jakie bedą ich skutki.  

„W ciągu 5–10 lat firmy działające w branży CPG będą musiały w pełni działać w oparciu o analizy, aby utrzymać swój udział w rynku, nie mówiąc już o rozwoju. 89% dyrektorów z tej branży twierdzi, że zaawansowane analizy są niezbędne”.

(Źródło: Accenture). 

Zaawansowane analizy mogą wydawać się zbyt obszerne, ale w rzeczywistości są łatwiej dostępne, niż myślisz. Nie ma, co się wahać, gdy chodzi o informacje.  

Pierwszym krokiem do dopracowania danych może być zapoznanie się z poniższą infografiką. Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, pozwól nam Ci wszystko wyjaśnić. Zrozum swoją kategorię, rynek i klientów, aby stworzyć plany strategiczne. 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wersji demonstracyjnej. 


Stymuluj swój wzrost

Skontaktuj się z dedykowanym zespołem ds. małych i średnich przedsiębiorstw, aby sprawdzić, jak Twoja firma może uzyskać dostęp do danych dotyczących rynku, kategorii i kanałów sprzedaży.