NIQ Brandbank

Obohatené a personalizované dáta

Podporte nákupné rozhodnutia tým, že poskytnete najrozsiahlejší a najštruktúrovaný súbor atribútov vo všetkých produktoch

Prehľad
Prehľad

Dáta prinášajú výnimočné zážitky

Pochopenie nakupujúceho je rozhodujúce. Tým, že lepšie pochopíte, čo zákazník chce a potrebuje, a využijete poznatky proti údajom o predaji, aby ste pochopili, odkiaľ pochádza úspech, budete o krok vpred pred ostatnými.

Využitie charakteristických vlastností výrobku
Umožnenie informovaných rozhodnutí o nákupe
Prispôsobenie nákupcov drive shopper
Popis
Popis
NIQ Brandbank obohatené produktové dáta - stats image

Vytvorenie rámca pre digitálny úspech

Vyhrajte omnichannel bitku s riešením Obohatené údaje o produktoch spoločnosti NIQ Brandbank, ktoré poskytuje širokú škálu atribútov údajov pochádzajúcich z produktu, ktorý môže podporiť obchodné procesy, interakciu elektronického obchodu, navigáciu a filtrovanie, interné databázy a funkcie vykazovania, čo vedie k rastu a efektívnosti elektronického obchodu.

Results
Results 02_Elements/Icons/ArrowRight

[TK — NEED IMAGE THIS IS PLACEHOLDER FOR THIS TEXT] Successful restages are more likely to have utilized upfront research before redesigning 41% of shoppers will continue to purchase a product because of its design.

Kľúčové funkcie
Kľúčové funkcie

1

Zabezpečenie personalizácie

Zjednodušte objavovanie produktov zlepšením funkčnosti vyhľadávania a triedenia, čo umožní kupujúcim nájsť vhodné produkty na základe ich potrieb.

2

Zvýšenie transparentnosti produktu

Uznať zložitosť zákazníkov a ich túžbu po transparentnosti produktov a informáciách, aby vyhovovali ich potrebám v oblasti stravovania a životného štýlu.

3

Vydláždiť cestu k nákupu

S podrobnými, overenými, štruktúrovanými a štandardizovanými údajmi zjednodušte spôsob,  akým zákazníci vyhľadávajú, objavujú a spájajú sa s produktmi, ktoré milujú.

Resources
Resources 02_Elements/Icons/ArrowRight

Zdroje
Zdroje

Ako môžeme pomôcť? 

Vieme, že vytvorenie personalizovaného zážitku pre kupujúcich môže byť skľučujúce. Povedzte nám svoju jedinečnú situáciu alebo to, čo by ste mohli potrebovať, a budeme s vami spolupracovať, aby sme pochopili, ktoré atribúty údajov sú najdôležitejšie. 

Related
Related