NielsenIQ Brandbank 

Zapewnij najlepsze doświadczenia zakupowe, czyniąc towary konsumpcyjne bardziej wykrywalnymi i dostępnymi 

Przegląd 
Przegląd 

Digitalizuj doświadczenia kupujących  

NielsenIQ Brandbank zapewnia sprzedawcom detalicznym i producentom solidne i bogate treści B2B2C, które wspierają wielokanałowe doświadczenia kupujących oraz definiują, czym jest najlepsza zawartość cyfrowa produktu i w jaki sposób dostarczać ją na dużą skalę. 

Usprawnij proces odkrywania i różnicowania
Dostarcz możliwość podjemowania świdomych decyzji zakupowych
Zdobądź kupujących i zwiększ sprzedaż 
Co nas wyróżnia? 
Co nas wyróżnia? 

1

Aktywuj potrzeby kupujących z jednego miejsca.

Z łatwością syndykuj treści produktów cyfrowych od ponad 53 000 globalnych marek u ponad 700 globalnych sprzedawców detalicznych, hurtowych i dostawców aplikacji, w celu pozyskania jak największej liczby kupujących. 

2

Uzyskaj dostęp do naszego doświadczenia i wiedzy  

Ekspertyza jakościowa NielsenIQ Brandbank wynika z wykorzystania najlepszych światowych praktyk i ponad 20-letniego doświadczenia w zakresie cyfrowej zawartości produktów do użytku omnichannel na 39 rynkach.

3

Zapewnij swojej marce przewagę konkurencyjną

Zwiększ zaufanie kupujących i ułatw im podejmowanie świadomych decyzji zakupowych dzięki cyfrowym treściom produktowym o gwarantowanej jakości, wspieranym przez wiodący w branży proces, technologię i automatyzację.

Opis 
Opis 

Uwolnij swój potencjał omnichannel 

Przyszłość handlu polega na przekazywaniu bogatych, kompletnych i zaufanych treści w ręce kupujących. Klienci potrzebują narzędzia do nawigacji i udoskonalania handlu detalicznego, które będzie odpowiadać ich potrzebom. Marki i sprzedawcy detaliczni, którzy dostarczają odpowiednie treści w kluczowych punktach kontaktu, zdobędą zaufanie kupujących i wyjdą na prowadzenie. 

Doświadcz cyfrowej transformacji 
Doświadcz cyfrowej transformacji 
Related content
Related content