NielsenIQ Brandbank 

Poskytněte ten nejlepší zážitek z nakupování s viditelnějšími a poutavějšími produkty.

Přehled  
Přehled  

Digitalizujte nákupní zážitek

NielsenIQ Brandbank poskytuje retailerům a výrobcům bohatý B2B2C produktový obsah k podpoře omnichannel nákupních zážitků. Má jedinečnou pozici k tomu, aby definoval nejlepší produktový obsah a poskytoval ho ve velkém rozsahu.  

Zlepšete viditelnost a diferenciaci produktů  
Umožněte zákazníkům činit informovaná nákupní rozhodnutí   
Získejte nakupující a zvyšte prodej  
Čím jsme odlišní?
Čím jsme odlišní?

1

Aktivujte potřeby nakupujících pomocí jednoho zdroje    

Spravujte digitální produktový obsah od více než 53 000 globálních výrobců, 700 prodejců, velkoobchodníků a technologických společností a oslovte tak co největší počet nakupujících.  

2

Využijte naše rozsáhlé zkušenosti a znalosti   

Odbornost NielsenIQ Brandbank je výsledkem více jak 20 let zkušeností se specializací na digitální produktový obsah pro omnichannel a využívání nejlepších postupů na 39 trzích.  

3

Poskytněte své značce konkurenční výhodu   

Získejte důvěru nakupujících a umožněte jim činit informovaná nákupní rozhodnutí pomocí vysoce kvalitního digitálního produktového obsahu, za kterým se skrývají procesy, technologie a automatizace nejvyšší kvality.

Popis  
Popis  

Odemkněte svůj omnichannel potenciál  

Budoucnost obchodu je v bohatém a důvěryhodném obsahu. Zákazníci potřebují nástroj pro navigování a zdokonalení svého nákupního zážitku, který vyhovuje jejich potřebám. Výrobci a retaileři, kteří poskytují relevantní produktový obsah, uspějí a získají si důvěru zákazníků.   

Zažijte digitální transformaci  
Zažijte digitální transformaci  
Related content
Related content